Hakkımızda


2013 yılında Ankara’da kurulan MHD Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren  MHD Hukuk, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış 4 ana departmana  ayrılarak organize olmuştur. Başta tazminat hukuku , sigorta hukuku ve iş hukuku olmak üzere icra ve arabuluculuk faaliyetlerinin de ayrı departmanlar ile yürütülmesi ile birlikte pek çok hukuk alanında uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

Meslek kurallarına uygun bir şekilde müvekkillerinin hakkını temin edebilmesi için tüm hukuki birikimi ile günden güne büyümeye devam etmekte olan kadromuz çağın gereksinimlerine uygun şekilde kendini yenilemekte ve kendisini güncel tutmaktadır. Hızlı, kesintisiz ve aynı zamanda güvenilir bir şekilde en etkin çözümler ve risk analizleri ile ihtilafların her aşamasında avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yargılama süreçlerinde gerek yargılama aşamasının lehe sonuçlandırılması adına hukuki sürecin takibi gerekse  sulh, ibra ve feragat süreçlerinde müvekkilerimizin haklarını gözeterek en etkili şekilde zararın tazmini adına gerekli kararları müvekkillerimizin talimatları ve onayları ile birlikte neticelendirerek haklarını temin etmektedir. Sahip olduğumuz mesleki değer ve birikimlerle organizasyon şemamız içerisinde en etkin çözüm yöntemlerine planlayarak ulaşan ekibimiz her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.